NEW PEL COMPANY

Společnost New Pel Company je inovativní a dynamicky se rozvíjející společností založenou rodinou Boschettových v roce 1994 v italském městě Arzignano. S nadsázkou lze říci, že tato oblast je největším a nejvýznamějším centrem kožedělného průmyslu v evropě.

Z počátku společnost vyráběla kůži pouze pro využití v domácnostech a vybavení kanceláří. V průběhu let rozšířila svůj výrobní program také o kůže určené pro obuvní, lodní, letecký a automobilní průmysl.

Kombinací dlouhodobých zkušeností, odborných znalostí, neustálého výzkumu a vývoje může společnost New Pel Company poskytnout pestrou škálu kvalitního zboží. Individuální přístup a schopnost se flexibilně přizpůsobit požadavkům a potřebám svých klientů je jedním z hlavních cílů firmy.

Společnost New Pel Company je jednou z prvních společností, která vyvinula systém efektivního obchodování s kůží. Díky inovativnímu propojení logistiky a kvalifikovanému personálu garantuje spolehlivost a včasné dodání. Primárně se zaměřuje na vedení a podporu svých klientů ve všech jejich projektech, velkých i malých. Komplexní správa globálního trhu pomáhá a usnadňuje rozvíjet úspěchy vašeho podnikání.

New Pel zpracovává kůže ze surového materiálu, který nakupuje přímo především v Jižní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu a také v Evropě. V nabídce má více jak 200 barev, které jsou rozděleny do 9 artiklů, z nichž má k dispozici vždy 300 – 400 m2 od každého. To umožňuje velmi rychlé dodání. Své usně dodává do více jak 25 zemí světa, např. Mexiko, Kanada, Malajsie, Azerbajdžán, Francie, Německo, a další.

Nákupní košík